Malé lisy BalePress 3, 4, 6, 10 

Kompaktní pomocníci na zhodnocovanie recyklovateľného odpadu.

Kompaktné a efektívne. Dokonca už pri malých množstvách odpadových materiálov sa Vám oplatí investovať do kúpy týchto lisov. Malé balíkovacie lisy pomáhajú na Vašom pracovisku udržiavať poriadok, čistotu a voľný priestor.

Prínos lisov BalePress 3, 4, 6 a 10 pre Vaše podnikanie:

  • Mobilné zariadenie s intuitívnym ovládaním
  • Flexibilné používanie
  • Kompaktný pôdorys
  • Výška zariadení nižšia ako 2 m
  • Jednoduchá manipulácia, funkcia Plug and Play
  • Poriadok a čistota

Lisy BalePress 3 až 10 sú určené na spracovanie kartónových obalov, papiera a fólií, ktorých vyprodukované množstvo za rok je menšie ako 50 ton. Tieto lisy znižujú objem recyklovateľných materiálov až o 90%. Lisovaním ušetríte náklady na logistiku a skladovanie! V závislosti od modelu sa lisovacia sila mení od 3 do 10 ton. Vzhľadom na výšku stroja, nižšou ako 2 m, môžu byť lisy BalePress ľahko umiestnené v nízkych budovách priamo pri zdroji odpadového materiálu. V prípade potreby je možné lisy premiestniť jednoducho pomocou paletovacieho vozíka.

Lisy Balepress 3 až 10 sú navrhnuté tak, aby zabezpečili obsluhe, čo najväčší komfort pri práci s nimi. Výška plniacich otvorov je ergonomicky navrhnutá. Veľké rozmery lisovacej komory umožňujú vysoké plniace množstvá. Lisy sú vybavené systémom „Easy Tie“, ktorý umožňuje jednoduché a rýchle viazanie balíkov. Hmotnosť zhutnených balíkov sa pohybuje v rozmedzí 30 a 100 kg v závislosti od typu zariadenia.

Stabilný vodiaci systém lisovacieho štítu TopPlus® zaisťuje zariadeniam dlhú životnosť. BalePress 10 je navyše vybavený systémom hydraulického vysúvania balíkov pre jednoduchšiu manipuláciu s nimi. Menšie modely sú vybavené vozíkom pre ľahké a pohodlné vysunutie balíkov.

Lisy BalePress 3 CD a BalePress 4 CD sa líšia od ostatných lisov v rade BalePress spôsobom viazania balíkov. Viazanie balíkov v sérii „CD“ sa vykonáva s uzavretými dverami (CD = closed doors). BalePress 3, 4, 6 a 10 sú vybavené viazaním balíkov „Easy Tie“, to znamená rýchle a pohodlné viazanie pri otvorených dverách.

retema_logo

Potrebujete poradiť?

ING. LADISLAV GRINČ, CSC.

Na Skotňu 377/1, 013 01 Teplička nad Váhom
+421 903 765 226